Voorspellingen WGP2019
Voorspellingen WGP2019
Beste mensen,
Het najaar 2019 is bereikt. we gaan weer veel en hopelijk mooi darts zien. We trappen komend weekend, zondag 6 oktober, af met het World Grand Prix. Uiteraard organiseer ik daar weer voorspellingen voor.
Het speelschema:
Voor beide sessies geldt format b.o 3
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
Joe Cullen v Ian White
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
James Wade v John Henderson
Michael Smith v Simon Whitlock
Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Gary Anderson v Keegan Brown
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
Daryl Gurney v Danny Noppert
Gerwyn Price v Dave Chisnall
Rob Cross v Mensur Suljovic
Peter Wright v Max Hopp
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1:
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2:
winnaar:
Wat wil ik dat jullie voorspellen
De uitslagen in eerste ronde
Voor extra ponden: de 2 finalisten en winnaar.
Er zijn tot en met de kwartfinales ook bonuspunten te verdienen. Bij proef hanteer ik nu, zoals eerder aangekondigd een ander systeem.
Geef aan 4 wedstrijden per sessie punten. (1/m 4). De score van die wedstrijd wordt vermenigvuldigd met het de punten die je gaf. Echter, is de winnaar fout worden de punten in mindering gebracht.
Het najaar 2019 is bereikt. we gaan weer veel en hopelijk mooi darts zien. We trappen komend weekend, zondag 6 oktober, af met het World Grand Prix. Uiteraard organiseer ik daar weer voorspellingen voor.
Het speelschema:
Voor beide sessies geldt format b.o 3
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
Joe Cullen v Ian White
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
James Wade v John Henderson
Michael Smith v Simon Whitlock
Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Gary Anderson v Keegan Brown
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
Daryl Gurney v Danny Noppert
Gerwyn Price v Dave Chisnall
Rob Cross v Mensur Suljovic
Peter Wright v Max Hopp
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1:
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2:
winnaar:
Wat wil ik dat jullie voorspellen
De uitslagen in eerste ronde
Voor extra ponden: de 2 finalisten en winnaar.
Er zijn tot en met de kwartfinales ook bonuspunten te verdienen. Bij proef hanteer ik nu, zoals eerder aangekondigd een ander systeem.
Geef aan 4 wedstrijden per sessie punten. (1/m 4). De score van die wedstrijd wordt vermenigvuldigd met het de punten die je gaf. Echter, is de winnaar fout worden de punten in mindering gebracht.
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Re: Voorspellingen WGP2019
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey 1-2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 0-2
Joe Cullen v Ian White 2-1
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-0 1 punt
James Wade v John Henderson 2-1 2 punten
Michael Smith v Simon Whitlock 2-0 3 punten
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-0 4 punten
Gary Anderson v Keegan Brown 2-1
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 2-1
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 0-2 4 punten
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 1-2
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 1-2
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 1 punt
Gerwyn Price v Dave Chisnall 2-1 2 punten
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1
Peter Wright v Max Hopp 2-0 3 punten
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1:
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2:
winnaar:
Wat wil ik dat jullie voorspellen
De uitslagen in eerste ronde
Voor extra ponden: de 2 finalisten en winnaar. Finalisten: van Gerwen en Price
Winnaar: van Gerwen
Er zijn tot en met de kwartfinales ook bonuspunten te verdienen. Bij proef hanteer ik nu, zoals eerder aangekondigd een ander systeem.
Geef aan 4 wedstrijden per sessie punten. (1/m 4). De score van die wedstrijd wordt vermenigvuldigd met het de punten die je gaf. Echter, is de winnaar fout worden de punten in mindering gebracht.
Ricky Evans v Chris Dobey 1-2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 0-2
Joe Cullen v Ian White 2-1
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-0 1 punt
James Wade v John Henderson 2-1 2 punten
Michael Smith v Simon Whitlock 2-0 3 punten
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-0 4 punten
Gary Anderson v Keegan Brown 2-1
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 2-1
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 0-2 4 punten
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 1-2
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 1-2
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 1 punt
Gerwyn Price v Dave Chisnall 2-1 2 punten
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1
Peter Wright v Max Hopp 2-0 3 punten
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1:
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2:
winnaar:
Wat wil ik dat jullie voorspellen
De uitslagen in eerste ronde
Voor extra ponden: de 2 finalisten en winnaar. Finalisten: van Gerwen en Price
Winnaar: van Gerwen
Er zijn tot en met de kwartfinales ook bonuspunten te verdienen. Bij proef hanteer ik nu, zoals eerder aangekondigd een ander systeem.
Geef aan 4 wedstrijden per sessie punten. (1/m 4). De score van die wedstrijd wordt vermenigvuldigd met het de punten die je gaf. Echter, is de winnaar fout worden de punten in mindering gebracht.
Re: Voorspellingen WGP2019
Het speelschema:
Voor beide sessies geldt format b.o 3
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey 1-2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 1-2
Joe Cullen v Ian White 0-2
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-1
James Wade v John Henderson 2-1 (2)
Michael Smith v Simon Whitlock 2-0 (1)
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-1 (4)
Gary Anderson v Keegan Brown 2-0 (3)
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 1-2
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 0-2 (3)
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 1-2
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 1-2
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 (2)
Gerwyn Price v Dave Chisnall 1-2
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1 (4)
Peter Wright v Max Hopp 2-0 (1)
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: Michael van Gerwen
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2: Daryl Gurney
winnaar: Michael van Gerwen
Voor beide sessies geldt format b.o 3
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey 1-2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 1-2
Joe Cullen v Ian White 0-2
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-1
James Wade v John Henderson 2-1 (2)
Michael Smith v Simon Whitlock 2-0 (1)
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-1 (4)
Gary Anderson v Keegan Brown 2-0 (3)
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 1-2
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 0-2 (3)
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 1-2
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 1-2
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 (2)
Gerwyn Price v Dave Chisnall 1-2
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1 (4)
Peter Wright v Max Hopp 2-0 (1)
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: Michael van Gerwen
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2: Daryl Gurney
winnaar: Michael van Gerwen
Motto: No Retreat, No Surrender - BS
At the end of every hard earned day people find some reason to believe
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse
At the end of every hard earned day people find some reason to believe
Is a dream a lie if it don't come true or is it something worse
Re: Voorspellingen WGP2019
Het speelschema:
Voor beide sessies geldt format b.o 3
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey 2-1 (1 pt)
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 1-2
Joe Cullen v Ian White 2-1
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-1
James Wade v John Henderson 2-0 (4 pt)
Michael Smith v Simon Whitlock 2-1
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-0 (3 pt)
Gary Anderson v Keegan Brown 1-2 (2 pt)
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 2-1 (1 pt)
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 0-2 (4 pt)
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 2-1
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 1-2
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 (2 pt)
Gerwyn Price v Dave Chisnall 2-1
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1
Peter Wright v Max Hopp 2-0 (3 pt)
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: Michael van Gerwen
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2: Daryl Gurney
winnaar: Daryl Gurney
Wat wil ik dat jullie voorspellen
De uitslagen in eerste ronde
Voor extra ponden: de 2 finalisten en winnaar.
Er zijn tot en met de kwartfinales ook bonuspunten te verdienen. Bij proef hanteer ik nu, zoals eerder aangekondigd een ander systeem.
Geef aan 4 wedstrijden per sessie punten. (1/m 4). De score van die wedstrijd wordt vermenigvuldigd met het de punten die je gaf. Echter, is de winnaar fout worden de punten in mindering gebracht.
Voor beide sessies geldt format b.o 3
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey 2-1 (1 pt)
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 1-2
Joe Cullen v Ian White 2-1
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-1
James Wade v John Henderson 2-0 (4 pt)
Michael Smith v Simon Whitlock 2-1
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-0 (3 pt)
Gary Anderson v Keegan Brown 1-2 (2 pt)
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 2-1 (1 pt)
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 0-2 (4 pt)
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 2-1
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 1-2
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 (2 pt)
Gerwyn Price v Dave Chisnall 2-1
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1
Peter Wright v Max Hopp 2-0 (3 pt)
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: Michael van Gerwen
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2: Daryl Gurney
winnaar: Daryl Gurney
Wat wil ik dat jullie voorspellen
De uitslagen in eerste ronde
Voor extra ponden: de 2 finalisten en winnaar.
Er zijn tot en met de kwartfinales ook bonuspunten te verdienen. Bij proef hanteer ik nu, zoals eerder aangekondigd een ander systeem.
Geef aan 4 wedstrijden per sessie punten. (1/m 4). De score van die wedstrijd wordt vermenigvuldigd met het de punten die je gaf. Echter, is de winnaar fout worden de punten in mindering gebracht.
Re: Voorspellingen WGP2019
Het speelschema:
Voor beide sessies geldt format b.o 3
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey 2-1
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 1-2
Joe Cullen v Ian White 1-2
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-1
James Wade v John Henderson 2-0 (3)
Michael Smith v Simon Whitlock 2-0 (1)
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-0 (4)
Gary Anderson v Keegan Brown 2-0 (2)
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 2-1
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 0-2 (3)
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 1-2
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 2-0 (1)
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 (2)
Gerwyn Price v Dave Chisnall 1-2
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1
Peter Wright v Max Hopp 2-0 (4)
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: Michael van Gerwen
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2: Peter Wright
winnaar: Michael van Gerwen
Voor beide sessies geldt format b.o 3
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey 2-1
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 1-2
Joe Cullen v Ian White 1-2
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-1
James Wade v John Henderson 2-0 (3)
Michael Smith v Simon Whitlock 2-0 (1)
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-0 (4)
Gary Anderson v Keegan Brown 2-0 (2)
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 2-1
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 0-2 (3)
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 1-2
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 2-0 (1)
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 (2)
Gerwyn Price v Dave Chisnall 1-2
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1
Peter Wright v Max Hopp 2-0 (4)
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: Michael van Gerwen
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2: Peter Wright
winnaar: Michael van Gerwen
Laatst gewijzigd door 1 op ZBC97, in totaal 6 keer gewijzigd.
Re: Voorspellingen WGP2019
Het speelschema:
Voor beide sessies geldt format b.o 3
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey 1-2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 2-1
Joe Cullen v Ian White 0-2
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-0
James Wade v John Henderson 2-0 (4)
Michael Smith v Simon Whitlock 2-1 (1)
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-1 (3)
Gary Anderson v Keegan Brown 2-1 (2)
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 1-2
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 0-2 (4)
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 2-1
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 2-1 (1)
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 (2)
Gerwyn Price v Dave Chisnall 2-1
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-0
Peter Wright v Max Hopp 2-0 (3)
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: Michael van Gerwen
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2: Rob Cross
winnaar: Michael van Gerwen
Voor beide sessies geldt format b.o 3
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey 1-2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 2-1
Joe Cullen v Ian White 0-2
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-0
James Wade v John Henderson 2-0 (4)
Michael Smith v Simon Whitlock 2-1 (1)
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-1 (3)
Gary Anderson v Keegan Brown 2-1 (2)
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 1-2
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 0-2 (4)
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 2-1
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 2-1 (1)
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 (2)
Gerwyn Price v Dave Chisnall 2-1
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-0
Peter Wright v Max Hopp 2-0 (3)
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: Michael van Gerwen
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2: Rob Cross
winnaar: Michael van Gerwen
Laatst gewijzigd door 1 op the reds, in totaal 6 keer gewijzigd.
-
- Lid
- BerichtenCOLON 253
- GeregistreerdCOLON 10 Nov 2016, 10:47
Re: Voorspellingen WGP2019
Het speelschema:
Voor beide sessies geldt format b.o 3
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey 1-2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 0-2
Joe Cullen v Ian White 2-1
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-1
James Wade v John Henderson 2-0 (1)
Michael Smith v Simon Whitlock 2-1 (2)
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-0 (3)
Gary Anderson v Keegan Brown 2-0 (4)
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 2-0
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 0-2 (2)
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 1-2
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 2-0 (1)
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 (3)
Gerwyn Price v Dave Chisnall 0-2
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1
Peter Wright v Max Hopp 2-0 (4)
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: Michael van Gerwen
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2: Peter Wright
winnaar: Michael van Gerwen
Voor beide sessies geldt format b.o 3
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey 1-2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 0-2
Joe Cullen v Ian White 2-1
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-1
James Wade v John Henderson 2-0 (1)
Michael Smith v Simon Whitlock 2-1 (2)
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-0 (3)
Gary Anderson v Keegan Brown 2-0 (4)
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 2-0
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 0-2 (2)
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 1-2
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 2-0 (1)
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 (3)
Gerwyn Price v Dave Chisnall 0-2
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1
Peter Wright v Max Hopp 2-0 (4)
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: Michael van Gerwen
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2: Peter Wright
winnaar: Michael van Gerwen
Laatst gewijzigd door 2 op my precious, in totaal 6 keer gewijzigd.
Re: Voorspellingen WGP2019
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey 0-2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 1-2
Joe Cullen v Ian White 2-1 (2)
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-1
James Wade v John Henderson 2-0 (3)
Michael Smith v Simon Whitlock 2-1
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-0 (4)
Gary Anderson v Keegan Brown 2-0 (1)
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 2-1
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 0-2 (4)
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 2-0
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 2-1
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-1 (1)
Gerwyn Price v Dave Chisnall 2-1
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-0 (2)
Peter Wright v Max Hopp 2-0 (3)
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Rob Cross
winnaar: Michael van Gerwen
Wat wil ik dat jullie voorspellen
De uitslagen in eerste ronde
Voor extra ponden: de 2 finalisten en winnaar.
Ricky Evans v Chris Dobey 0-2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 1-2
Joe Cullen v Ian White 2-1 (2)
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-1
James Wade v John Henderson 2-0 (3)
Michael Smith v Simon Whitlock 2-1
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-0 (4)
Gary Anderson v Keegan Brown 2-0 (1)
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 2-1
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 0-2 (4)
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 2-0
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 2-1
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-1 (1)
Gerwyn Price v Dave Chisnall 2-1
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-0 (2)
Peter Wright v Max Hopp 2-0 (3)
Finalist 1: Michael van Gerwen
Finalist 2: Rob Cross
winnaar: Michael van Gerwen
Wat wil ik dat jullie voorspellen
De uitslagen in eerste ronde
Voor extra ponden: de 2 finalisten en winnaar.
Re: Voorspellingen WGP2019
Beste mensen,
Het najaar 2019 is bereikt. we gaan weer veel en hopelijk mooi darts zien. We trappen komend weekend, zondag 6 oktober, af met het World Grand Prix. Uiteraard organiseer ik daar weer voorspellingen voor.
Het speelschema:
Voor beide sessies geldt format b.o 3
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey 1-2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 1-2
Joe Cullen v Ian White 1-2
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-1
James Wade v John Henderson 2-0 ( 4 pnt )
Michael Smith v Simon Whitlock 2-0 ( 1 pnt )
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-0 ( 3 pnt )
Gary Anderson v Keegan Brown 2-0 ( 2 pnt )
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 1-2
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 0-2 ( 3 pnt )
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 2-1
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 2-0 ( 1 pnt )
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 ( 4 pnt )
Gerwyn Price v Dave Chisnall 2-1
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1
Peter Wright v Max Hopp 2-0 ( 2 pnt )
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: Michael van Gerwen
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2: Daryl Gurney
winnaar:Michael van Gerwen
Het najaar 2019 is bereikt. we gaan weer veel en hopelijk mooi darts zien. We trappen komend weekend, zondag 6 oktober, af met het World Grand Prix. Uiteraard organiseer ik daar weer voorspellingen voor.
Het speelschema:
Voor beide sessies geldt format b.o 3
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey 1-2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 1-2
Joe Cullen v Ian White 1-2
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-1
James Wade v John Henderson 2-0 ( 4 pnt )
Michael Smith v Simon Whitlock 2-0 ( 1 pnt )
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-0 ( 3 pnt )
Gary Anderson v Keegan Brown 2-0 ( 2 pnt )
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 1-2
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 0-2 ( 3 pnt )
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 2-1
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 2-0 ( 1 pnt )
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 ( 4 pnt )
Gerwyn Price v Dave Chisnall 2-1
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1
Peter Wright v Max Hopp 2-0 ( 2 pnt )
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: Michael van Gerwen
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2: Daryl Gurney
winnaar:Michael van Gerwen
Laatst gewijzigd door 2 op sjaantje, in totaal 6 keer gewijzigd.
Re: Voorspellingen WGP2019
Ricky Evans v Chris Dobey 0-2 (1)
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 1-2
Joe Cullen v Ian White 1-2 (2)
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-1
James Wade v John Henderson 2-1
Michael Smith v Simon Whitlock 2-1
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-1 (4)
Gary Anderson v Keegan Brown 2-1 (3)
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 1-2
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 0-2
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 2-1
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 1-2 (2)
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 (4)
Gerwyn Price v Dave Chisnall 1-2
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1 (1)
Peter Wright v Max Hopp 2-0 (3)
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: MvG
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2: Dave Chisnall
winnaar:MvG
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 1-2
Joe Cullen v Ian White 1-2 (2)
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-1
James Wade v John Henderson 2-1
Michael Smith v Simon Whitlock 2-1
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-1 (4)
Gary Anderson v Keegan Brown 2-1 (3)
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 1-2
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 0-2
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 2-1
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 1-2 (2)
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 (4)
Gerwyn Price v Dave Chisnall 1-2
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1 (1)
Peter Wright v Max Hopp 2-0 (3)
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: MvG
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2: Dave Chisnall
winnaar:MvG
Re: Voorspellingen WGP2019
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey 1-2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 2-1 (2)
Joe Cullen v Ian White 1-2 (1)
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 1-2
James Wade v John Henderson 2-1 (3)
Michael Smith v Simon Whitlock 1-2
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-1
Gary Anderson v Keegan Brown 2-0 (4)
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 2-1
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 2-1 (1)
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 2-1 (2)
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 2-1 (3)
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-1
Gerwyn Price v Dave Chisnall 2-1
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1 (4)
Peter Wright v Max Hopp 2-1
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: Anderson
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2: Cross
winnaar: Cross
Ricky Evans v Chris Dobey 1-2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 2-1 (2)
Joe Cullen v Ian White 1-2 (1)
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 1-2
James Wade v John Henderson 2-1 (3)
Michael Smith v Simon Whitlock 1-2
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-1
Gary Anderson v Keegan Brown 2-0 (4)
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 2-1
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 2-1 (1)
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 2-1 (2)
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 2-1 (3)
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-1
Gerwyn Price v Dave Chisnall 2-1
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1 (4)
Peter Wright v Max Hopp 2-1
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: Anderson
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2: Cross
winnaar: Cross
Iedereen mag meedoen aan voorspellingen die ik organiseer. Instappen kan en mag altijd
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
Voeg me gerust toe op fb of twitter (dartfanaat)
- thepower1990
- Lid
- BerichtenCOLON 346
- GeregistreerdCOLON 28 Nov 2014, 16:26
Re: Voorspellingen WGP2019
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey 1-2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 2-1
Joe Cullen v Ian White 1-2 (1)
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-1 (2)
James Wade v John Henderson 2-1 (3)
Michael Smith v Simon Whitlock 2-1
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-1 (4)
Gary Anderson v Keegan Brown 2-1
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 2-1
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 1-2 (2)
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 2-1 (1)
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 2-1
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 (4)
Gerwyn Price v Dave Chisnall 2-1
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1
Peter Wright v Max Hopp 2-0 (3)
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: Michael van Gerwen
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2: Peter Wright
winnaar: Michael van Gerwen
Ricky Evans v Chris Dobey 1-2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 2-1
Joe Cullen v Ian White 1-2 (1)
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-1 (2)
James Wade v John Henderson 2-1 (3)
Michael Smith v Simon Whitlock 2-1
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-1 (4)
Gary Anderson v Keegan Brown 2-1
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 2-1
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 1-2 (2)
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 2-1 (1)
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 2-1
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 (4)
Gerwyn Price v Dave Chisnall 2-1
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1
Peter Wright v Max Hopp 2-0 (3)
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: Michael van Gerwen
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2: Peter Wright
winnaar: Michael van Gerwen
Re: Voorspellingen WGP2019
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey 1-2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 1-2 (1)
Joe Cullen v Ian White 0-2 (3)
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-1
James Wade v John Henderson 1-2
Michael Smith v Simon Whitlock 1-2
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-0 (4)
Gary Anderson v Keegan Brown 2-0 (2)
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 1-2
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 0-2 (2)
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 1-2
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 2-1
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 (3)
Gerwyn Price v Dave Chisnall 2-1 (1)
Rob Cross v Mensur Suljovic 1-2
Peter Wright v Max Hopp 2-0 (4)
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: Michael van Gerwen
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
Finalist 2: Gerwyn Price
Winnaar: Michael van Gerwen
Ricky Evans v Chris Dobey 1-2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 1-2 (1)
Joe Cullen v Ian White 0-2 (3)
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-1
James Wade v John Henderson 1-2
Michael Smith v Simon Whitlock 1-2
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-0 (4)
Gary Anderson v Keegan Brown 2-0 (2)
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 1-2
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 0-2 (2)
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 1-2
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 2-1
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 (3)
Gerwyn Price v Dave Chisnall 2-1 (1)
Rob Cross v Mensur Suljovic 1-2
Peter Wright v Max Hopp 2-0 (4)
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: Michael van Gerwen
-----------------------------
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
Finalist 2: Gerwyn Price
Winnaar: Michael van Gerwen
- Der Kaiser
- Lid
- BerichtenCOLON 352
- GeregistreerdCOLON 25 Apr 2015, 11:44
Re: Voorspellingen WGP2019
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey 0/2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 1-2
Joe Cullen v Ian White 1-2
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-0 2 punten
James Wade v John Henderson 2-0 3 punten
Michael Smith v Simon Whitlock 2-1 1 punt
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-0 4 punten
Gary Anderson v Keegan Brown 2-0
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 2-1
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 1-2
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 2-1
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 2-1 3 punten
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 2 punten
Gerwyn Price v Dave Chisnall 2-0 1 punt
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1
Peter Wright v Max Hopp 2-0 4 punten
De 2 finalisten: van Gerwen en Durrant
Winnaar: van Gerwen
Ricky Evans v Chris Dobey 0/2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 1-2
Joe Cullen v Ian White 1-2
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-0 2 punten
James Wade v John Henderson 2-0 3 punten
Michael Smith v Simon Whitlock 2-1 1 punt
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-0 4 punten
Gary Anderson v Keegan Brown 2-0
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 2-1
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 1-2
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 2-1
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 2-1 3 punten
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-0 2 punten
Gerwyn Price v Dave Chisnall 2-0 1 punt
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1
Peter Wright v Max Hopp 2-0 4 punten
De 2 finalisten: van Gerwen en Durrant
Winnaar: van Gerwen
180's 2015: 29
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
180's 2016: 74
180's 2017: 71
Twitter: @Marceldekeyzer
-
- Lid
- BerichtenCOLON 210
- GeregistreerdCOLON 01 Dec 2014, 13:02
Re: Voorspellingen WGP2019
Deadline Zondag 6 oktober 20.00 uur
Ricky Evans v Chris Dobey 0-2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 1-2
Joe Cullen v Ian White 1-2 (1)
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-1 (2)
James Wade v John Henderson 2-1 (3)
Michael Smith v Simon Whitlock 2-1
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-0 (4)
Gary Anderson v Keegan Brown 2-0
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 2-1
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 2-1 (2)
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 1-2 (1)
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 2-1
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-1 (4)
Gerwyn Price v Dave Chisnall 2-1
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1
Peter Wright v Max Hopp 2-1 (3)
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: Michael van Gerwen
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2: Rob Cross
Winnaar: Michael van Gerwen
Ricky Evans v Chris Dobey 0-2
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh 1-2
Joe Cullen v Ian White 1-2 (1)
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton 2-1 (2)
James Wade v John Henderson 2-1 (3)
Michael Smith v Simon Whitlock 2-1
Michael van Gerwen v Jamie Hughes 2-0 (4)
Gary Anderson v Keegan Brown 2-0
Deadline Maandag 7 oktober 20.00 uur
Stephen Bunting v Jonny Clayton 2-1
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall 2-1 (2)
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena 1-2 (1)
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski 2-1
Daryl Gurney v Danny Noppert 2-1 (4)
Gerwyn Price v Dave Chisnall 2-1
Rob Cross v Mensur Suljovic 2-1
Peter Wright v Max Hopp 2-1 (3)
De volledige loting:
(1) Michael van Gerwen v Jamie Hughes
Jeffrey de Zwaan v Steve Beaton
(8) James Wade v John Henderson
Mervyn King v Dimitri Van den Bergh
(5) Michael Smith v Simon Whitlock
Joe Cullen v Ian White
(4) Gary Anderson v Keegan Brown
Ricky Evans v Chris Dobey
Finalist 1: Michael van Gerwen
(2) Rob Cross v Mensur Suljovic
Glen Durrant v Krzysztof Ratajski
(7) Peter Wright v Max Hopp
Adrian Lewis v Jermaine Wattimena
(6) Gerwyn Price v Dave Chisnall
Stephen Bunting v Jonny Clayton
(3) Daryl Gurney v Danny Noppert
Vincent van der Voort v Nathan Aspinall
finalist 2: Rob Cross
Winnaar: Michael van Gerwen